Zamknij

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 
  My cart (0)
Mój koszyk

You have no item in your shopping cart.

Art Design & Frames obrazy, obrazki, wyposażenie domu

Przejdź do głównej treści »

sztuka współczesna

  • sztuka współczesna

Abst 590 sztuka współczesna, abstrakcje do współczesnych wnętrz

Normalna cena: 820,00 zł

Special Price 280,00 zł

Koszt dostawy: Gratis


 

sztuka współczesna, abstrakcje w jasnych kolorach, oryginał, wykonany ręcznie przez artystów. Zastosowano tutaj różne techniki malarskie, połączone z różnymi materiałami dekoracyjnymi, np. czarne i białe szkło artystyczne, plexi o wysokim połysku i dużo srebrnych płatków metalu. Produkt jest chroniony prawami autorskimi, zarówno obraz, jak i jego forma oprawy. Dostawa bezpłatna. Proponowany wymiar abstrakcji:


wym. zew. ca 80 x 80 cm


Fotografie przedstawiające obrazy z wyprzedaży mogą delikatnie odbiegać od produktów rzeczywistych. Dekoracje z działu promocyjnego nie podlegają zwrotowi z powodu zastosowania bardzo atrakcyjnej ceny wyprzedażowej. Dekoracje promocyjne mogą (nie muszą) zawierać drobne wady, nie mające wpływu na ich wygląd i użytkowanie. Sprzedawane produkty są pojedynczymi egzemplarzami i proponowane są w poniższej cenie do wyczerpania się zapasów magazynowych.

Mailing
;


Wypełniając ten formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma Art Design Interiors Sp. Zoo z siedziba 49 – 300 Brzeg, przy ul. Składowa 8. Dane osobowe zostały przekazane przez ciebie dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia informacji / odpowiedzi na zawarte w formularzu pytania. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia lub wycofania poprzez kontakt z naszym biurem artdesigninteriors@interia.pl lub telefonicznie +48 77 40 46 520”