Zamknij

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 
  My cart (0)
Mój koszyk

You have no item in your shopping cart.

Art Design & Frames obrazy, obrazki, wyposażenie domu

Przejdź do głównej treści »

fioletowe maki

  • fioletowe maki
  • fioletowe maki

AP 100 maki fioletowe, obrazy do salonu

Normalna cena: 580,00 zł

Special Price 220,00 zł

Koszt dostawy: Gratis


 

Płyta dekoracyjna, nowoczesny obraz z motywem kwiatowym, fioletowe maki, wykonany techniką mieszaną. Obraz oprawiony jest w podwójną, białą ręcznie malowaną ramę, wypełnioną czerwonym szkłem artystycznym, ręcznie malowanym – Fusingiem, w rogach dekoracji umieszczono mozaikę z aluminium szczotkowanego. Obie ramy połączone są aluminiowymi dystansami.


wym. zew. ca 86 x 86 cm


Fotografie przedstawiające obrazy z wyprzedaży mogą delikatnie odbiegać od produktów rzeczywistych. Dekoracje z działu promocyjnego nie podlegają zwrotowi z powodu zastosowania bardzo atrakcyjnej ceny wyprzedażowej. Dekoracje promocyjne mogą (nie muszą) zawierać drobne wady, nie mające wpływu na ich wygląd i użytkowanie. Sprzedawane produkty są pojedynczymi egzemplarzami i proponowane są w poniższej cenie do wyczerpania się zapasów magazynowych. Transport – gratis.

Stay up to date
;


Wypełniając ten formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma Art Design Interiors Sp. Zoo z siedziba 49 – 300 Brzeg, przy ul. Składowa 8. Dane osobowe zostały przekazane przez ciebie dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia informacji / odpowiedzi na zawarte w formularzu pytania. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia lub wycofania poprzez kontakt z naszym biurem artdesigninteriors@interia.pl lub telefonicznie +48 77 40 46 520”