Zamknij

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 
  My cart (0)
Mój koszyk

You have no item in your shopping cart.

Art Design & Frames obrazy, obrazki, wyposażenie domu

Przejdź do głównej treści »

 

 

Ceny i koszty przesyłek

 

Obowiązują ceny, które są aktualne w naszym sklepie w chwili zamówienia towaru. Okres trwania naszych ograniczonych czasowo promocji jest podany w sklepie. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają odpowiedni do produktu podatek VAT. 

 

Na terenie Polski koszty przesyłki są darmowe. Jest to niezależne od wagi paczek i ich liczby. Koszty przesyłki po za granice Polski musza być indywidualnie uzgodnione.

 

Może się zdarzyć, że nie wszystkie artykuły jednego zamówienia zostaną wysłane w jednej paczce. Koszty przesyłki naliczane są wtedy tylko raz przy dostawie głównej, nawet jeżeli zamówienie będzie realizowane w kilku przesyłkach.

 

W przypadku gdy nie możemy dostarczyć zamówionego towaru niezwłocznie powiadomimy Państwa o tym fakcie pisemnie.

 

Dostawa

 

www.artdesignframes.eu dostarcza zamówiony towar na podany przez klienta adres. Dostawa towarów następuje w terminie od 2 do 30 dni roboczych, od momentu odnotowania przez nas Państwa opłaty za zamówienie. Towar wysyłany jest po wpłynięciu i zaksięgowaniu kwoty wpłaconej. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem poczty lub innego serwisu wysyłkowego.

Realizujemy wszystkie zamówienia złożone na terenie kraju i po za jego granicami.

 

Nie wysyłamy zamówione towary w formie wysyłek „za pobraniem”.

 

Firma Art Design & Frames zastrzega sobie, że nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia towaru, powstałe podczas transportu, z winy firmy przewozowej. Zawartość paczki i jej stan, należy sprawdzić w obecności kuriera lub listonosza. W razie ewentualnego uszkodzenia towaru lub brakującej zawartości paczki, należy koniecznie przy dostawie spisać protokół. W innym przypadku Magia Uzdrawiania nie będzie miała podstaw do uwzględnienia roszczeń gwarancyjnych.

 

Jeżeli zamówiony produkt nie jest dostępny w magazynie i umowa kupna nie dojdzie do skutku, zastrzegamy sobie prawo do wysłania Państwu pozostałych artykułów z zamówienia. W razie opóźnień dostawy poinformujemy Państwa niezwłocznie o tym fakcie telefonicznie lub mailowo.

 

Stay up to date