Zamknij

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 
  My cart (0)
Mój koszyk

You have no item in your shopping cart.

Art Design & Frames obrazy, obrazki, wyposażenie domu

Przejdź do głównej treści »

madonna pop art

  • madonna pop art

IG 7615 madonna w stylu pop art na plexi

Normalna cena: 590,00 zł

Special Price 360,00 zł

Koszt dostawy: Gratis


 

Pop art Madonna, ekskluzywne plakaty z serii pop art z różnokolorowymi szkicami o różnej tematyce, kolorowa grafika do pięknych wnętrz, obrazy nowoczesne do salonu w stylu pop art. Posiadamy w swojej kolekcji dużo różnych motywów. Plakaty z serii pop art nadrukowane są na plexi o wysokim połysku, tworząc nowoczesne obrazy bez ramy, posiadające wieszaczek, czyli są przygotowane do bezpośredniego powieszenia na ścianę.


Obrazy na plexi stanowią bardzo ładną, ekskluzywną, nowoczesną dekorację na ścianę. Można tworzyć całe serie poprzez wieszanie wielu motywów kolo siebie. Produkty chronione są prawami autorskimi, zarówno obraz, jak i jego forma oprawy. Wymiary obrazów na plexi mogą być dopasowane wielkością do potrzeb klienta. Dostawa produktów jest gratis.


Proponowany wymiar: wym. zew. 70 x 70 cm

Stay up to date
;


Wypełniając ten formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma Art Design Interiors Sp. Zoo z siedziba 49 – 300 Brzeg, przy ul. Składowa 8. Dane osobowe zostały przekazane przez ciebie dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia informacji / odpowiedzi na zawarte w formularzu pytania. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia lub wycofania poprzez kontakt z naszym biurem artdesigninteriors@interia.pl lub telefonicznie +48 77 40 46 520”