Zamknij

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 
  My cart (0)
Mój koszyk

You have no item in your shopping cart.

Art Design & Frames obrazy, obrazki, wyposażenie domu

Przejdź do głównej treści »

portret kobity z kwiatami

  • portret kobity z kwiatami

IG 78751 – portret kobiety z kwiatami, według grafiki Murciano Patrice

1 780,00 zł
Koszt dostawy: Gratis


 

Nowoczesny obraz na plexi, portret kobiety w stylu pop artu. Jako kolorowa grafika stanowiąca nowoczesną dekoracje o nowoczesnym design wykonana jest techniką mieszaną. Nadruk na plexi o wysokim połysku oprawiony w jasno – popielatą cieniutką ramę, ręcznie malowaną, wypełnioną białą passepatout w postaci białej plexi również o wysokim połysku.


Transport – gratis. Produkt jest chroniony prawami autorskimi, zarówno obraz, jak i jego forma oprawy. Obrazy te stanowią ekskluzywną dekoracje ścienną, z których można tworzyć cale serie, łącząc w całość kilka motywów.


Wymiar produktu może być dopasowany do potrzeb klienta, przykładowy wymiar proponowanego obrazu:


wym. zew. 95 x 95 cm

Stay up to date
;


Wypełniając ten formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma Art Design Interiors Sp. Zoo z siedziba 49 – 300 Brzeg, przy ul. Składowa 8. Dane osobowe zostały przekazane przez ciebie dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia informacji / odpowiedzi na zawarte w formularzu pytania. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia lub wycofania poprzez kontakt z naszym biurem artdesigninteriors@interia.pl lub telefonicznie +48 77 40 46 520”