Zamknij

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 
  My cart (0)
Mój koszyk

You have no item in your shopping cart.

Art Design & Frames obrazy, obrazki, wyposażenie domu

Przejdź do głównej treści »

pop art, czaszka

  • pop art, czaszka

IGP 6865 królewska czaszka w stylu pop art, nowoczesna grafika w kolorach

125,00 zł
Koszt dostawy: Gratis


 

Pop art czaszka, ekskluzywne plakaty z serii pop art z różnokolorowymi szkicami o różnej tematyce, kolorowa grafika do pięknych wnętrz, obrazy nowoczesne do salonu w stylu pop art, oprawione są w ręcznie malowane ramy w kolorach tęczy, zgodnie z kolorową grafiką. W środku znajduje się biała plexi o wysokim połysku.


Obrazy z kolekcji PONO stanowią bardzo ładną, ekskluzywną dekorację na ścianę. Można tworzyć całe serie poprzez wieszanie wielu motywów kolo siebie. Produkty chronione są prawami autorskimi, zarówno obraz, jak i jego forma oprawy. Dostawa produktów jest gratis.


wym. zew. 25 x 25 cm

Stay up to date
;


Wypełniając ten formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma Art Design Interiors Sp. Zoo z siedziba 49 – 300 Brzeg, przy ul. Składowa 8. Dane osobowe zostały przekazane przez ciebie dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia informacji / odpowiedzi na zawarte w formularzu pytania. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia lub wycofania poprzez kontakt z naszym biurem artdesigninteriors@interia.pl lub telefonicznie +48 77 40 46 520”