Zamknij

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 
  My cart (0)
Mój koszyk

You have no item in your shopping cart.

Art Design & Frames obrazy, obrazki, wyposażenie domu

Przejdź do głównej treści »

abstrakcja

  • abstrakcja
  • abstrakcja

LVL 02 moderna abstrakcja, dekoracja na ścianę, w drewnianej ramie

Normalna cena: 590,00 zł

Special Price 98,00 zł

Koszt dostawy: Gratis


 

nowoczesny obraz w pomarańczowo - brązowej ramie, przedstawiający dekorację w formie abstrakcji. Abstrakcja jest oprawiona w passepartout o jasnym kolorze, a całość oprawiona jest w drewnianą, profilowaną ramę, ręcznie malowaną z dodatkiem aplikacji, tak, by całość pasowała do przedstawionej abstrakcji.


Zastosowano tutaj klasyczny sposób oprawy czyli jasną passepartout i szkło flot o grubości 3 mm. Produkt jest chroniony prawami autorskimi, zarówno obraz, jak i jego forma oprawy.


Fotografie przedstawiające obrazy z wyprzedaży mogą delikatnie odbiegać od produktów rzeczywistych. Dekoracje z działu promocyjnego nie podlegają zwrotowi z powodu zastosowania bardzo atrakcyjnej ceny wyprzedażowej. Dekoracje promocyjne mogą (nie muszą) zawierać drobne wady, nie mające żadnego wpływu na ich wygląd i użytkowanie.


Sprzedawane produkty są najczęściej pojedynczymi egzemplarzami i proponowane są w poniższej cenie do wyczerpania się zapasów magazynowych.


Transport – gratis.


wym. zew. ca. 67 x 87 cm

Stay up to date
;


Wypełniając ten formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma Art Design Interiors Sp. Zoo z siedziba 49 – 300 Brzeg, przy ul. Składowa 8. Dane osobowe zostały przekazane przez ciebie dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia informacji / odpowiedzi na zawarte w formularzu pytania. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia lub wycofania poprzez kontakt z naszym biurem artdesigninteriors@interia.pl lub telefonicznie +48 77 40 46 520”